Muş Devlet Hastanesi ana branşlarda Gece Polikliniği hizmeti vermeye başladı.

             Muş Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gürkan DANIŞAN,   Dahiliye (İç Hastalıkları)  Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ortopedi ve Travmatoloji branşında gece polikliniği hizmeti sunmaya başladıklarını bildirdi.

      12 Şubat’tan itibaren Gece  17:00 – 23:00 saatleri arasında   Dahiliye (İç Hastalıkları)  Kadın Hastalıkları ve Doğum , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,  Ortopedi ve Travmatoloji branşlarında gece polikliniği hizmetine başladıklarını belirten Başhekim Danışan, Hastalarımız ve halkımız Muş Devlet Hastanesi’nin gece polikliniği hizmetinden son derece memnun kalacaklarını dile getirdi. Ana branşlarda sabah 08:00’den gece 23:00’e kadar uzman doktora ulaşılabiliyor. Hastalarımız gereken tedavilerini gönül rahatlığıyla Hastane imkanlarından faydalanarak günün her saatinde yaptırabilecekler.” dedi.  

       İlgili, ana branşlar olan Dahiliye (İç Hastalıkları), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında hem gündüz hem de gece poliklinik hizmeti vererek Muş halkının sağlık alanında büyük bir ihtiyacını giderdiklerini, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini Muş halkının hak ettiğini ve buna Muş Devlet  Hastanesi sayesinde kavuşacağını ifade etti.

Uzm.Dr.Gürkan DANIŞAN
HASTANE BAŞHEKİMİ

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://musdh.gov.tr/mus-devlet-hastanesi-ana-branslarda-gece-poliklinigi-hizmeti-vermeye-basladi/

Önceki yazıyı okuyun:
4 Şubat Dünya Kanser günü

Her yıl 4 Şubat Dünya Kanser gününde Uluslararası Kanser Kontrol Örgütü (UICC) ve ortak kuruluşların birlikte yürüttüğü, her yıl milyonlarca...

Kapat